Kalkulator rat

Wybierz model i parametry finansowania.
Dzięki temu poznasz ratę którą przedstawi Ci Dealer w Salonie.

Twój Opel Mokka-e

wróć

Paliwo:

Cena :

Brutto
Netto


brutto

Twoja miesięczna rata :

brutto x miesięcy

Łączna suma opłat :

%

Porozmawiajmy o Twoim Oplu

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i pomożemy Ci znaleźć samochód dostępny
od ręki lub skonfigurować Opla w 100% dopasowanego do Twoich potrzeb.

  Po przeczytaniu i zrozumieniu niniejszej Polityki prywatności, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych w następujących celach:

  Dołącz do nas!

  Chcemy utrzymywać nasze relacje z Tobą i tylko z Tobą oraz jak najlepiej zadbać o Twoje doświadczenia z nami!
  Otrzymuj spersonalizowane oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne fajne treści od naszych marek. Bądźmy w kontakcie!
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c/4.f) w naszej Polityce prywatności.
  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Jeśli chcesz wyrazić zgodę tylko na wyraźne cele ROZWIŃ

  Pozostańmy w kontakcie!

  Chcemy utrzymywać nasze relacje z Tobą i tylko z Tobą!
  Otrzymuj oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne fajne treści od naszych marek. Pozostańmy w kontakcie!
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c) w naszej Polityce prywatności.
  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Uzyskaj lepsze oferty!

  Poznajmy się! Chcemy lepiej dostosowywać Twoje doświadczenia z nami, poprzez zwracanie uwagi na Twoje konkretne potrzeby, na to co lubisz i czego nie lubisz!
  Będziemy zachwyceni, jeśli pozwolisz nam zrozumieć, co lubisz, czytasz i robisz z nami, abyśmy mogli zaoferować Ci lepsze i spersonalizowane oferty.
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.f) w naszej Polityce prywatności.
  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Dołącz do naszych partnerów!

  Jesteśmy dużą społecznością, która dzieli się ciekawymi rzeczami! Jeśli chcesz poznać naszych niesamowitych partnerów i pozwolić im komunikować się bezpośrednio z Tobą, wyraź zgodę!
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.h) ) w naszej Polityce prywatności.
  I bez obaw! W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Najczęściej zadawane pytania

  Leasing Konsumencki OPEL to nowoczesna forma finansowania  pojazdu przeznaczona dla Klienta indywidualnego. Produkt finansowy oparty jest o wysoką wartość końcową, dzięki czemu Klient w wybranym okresie finansowania spłaca tylko utratę wartości pojazdu, a na koniec decyduje w jaki sposób chce zakończyć umowę. Ma do wyboru trzy scenariusze :

  • Wykup pojazdu
  • Wykup pojazdu poprzez dalsze rozbicie na raty pozostałej wartości
  • Wymiana pojazdu na nowy

  Dlaczego warto wybrać Leasing Konsumencki OPEL?

  • Atrakcyjna niska rata w porównaniu do finansowania klasycznego
  • Dostosowana do potrzeb Klienta wpłata początkowa (0% – 30%)
  • Elastyczny okres umowy: (24-60 miesięcy)
  • Brak ryzyka przyszłej RV po stronie Klienta
  • Trzy elastyczne sposoby zakończenia umowy, decyzja o wyborze preferowanego scenariusza, nawet w ostatnim miesiącu trwania umowy
  • Wszystkie formalności u Dealera, w tym rejestracja i ubezpieczenie samochodu

  Korzystając z oferty Leasingu Konsumenckiego Klient spłaca jedynie utratę wartości samochodu w okresie finansowania, a nie całą jego wartość, jak ma to miejsce w Pożyczce 0%. W OPEL Leasing Konsumencki określa się przewidywaną utratę wartości samochodu i tylko tę wartość Klient spłaca przez ustalony okres użytkowania auta. Po zakończeniu umowy Klient może oddać samochód leasingodawcy. Nie obowiązuje go rata końcowa, ani wykup auta.

  Dzięki Leasingowi Konsumenckiemu OPEL, Klient nie musi kupować auta na własność. Użytkując je, równocześnie spłaca przez okres objęty umową, a po tym czasie może wymienić samochód na nowy. Po zakończeniu umowy, Klient nie musi przejmować się sprzedażą pojazdu – zwraca auto do Dealera i cieszy się nowym modelem OPEL. Korzyścią Leasingu Konsumenckiego OPEL jest to, że Klient nie musi angażować własnych oszczędności, które pokryją całą wartość pojazdu, ponieważ oferta zostanie dostosowana do indywidualnych potrzeb, możliwości i preferencji Klienta.

  PROCES ZAKUP-ZWROT:

  W przypadku wyboru opcji zwrotu pojazdu, po upływie okresu leasingu, pojazd wraca do Dealera. Zdanie auta u Dealera oznacza koniec wszelkich płatności Klienta, pod warunkiem że:

  1. Samochód nie wykazuje cech ponadnormatywnego zużycia (zgodnie z przewodnikiem zwrotu pojazdu PZWLP),
  2. Klient nie przekroczył całkowitego limitu przebiegu, który zadeklarował na początku umowy.Na starcie Klient konfiguruje samochód i dobiera wersję wyposażenia zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Następnie sprawdza warunki oferty Leasingu Konsumenckiego OPEL, dobierając odpowiednio parametry leasingu.

  Jeśli Klientowi zależy na wyjątkowo niskiej racie 1%, powinien zdecydować się na opłatę wstępną w wysokości 10% wartości auta.

  Kolejny krok to wybór okresu zawarcia umowy. W tym wypadku Klient może podpisać umowę na 24,36 lub 48 miesięcy. Na koniec Klient określa, ile średnio kilometrów rocznie będzie pokonywał wybranym modelem OPEL.

  Leasing Konsumencki OPEL zwalnia Klienta z zobowiązań na zakończenie umowy. Po upływie okresu leasingu auto wraca do firmy leasingującej.

  Zdanie auta u Dealera oznacza koniec wszelkich płatności Klienta, pod  warunkiem że samochód nie wykazuje cech ponadnormatywnego zużycia (zgodnie z przewodnikiem zwrotu pojazdu PZWLP) oraz że Klient nie przekroczył limitu przebiegu, który zadeklarował na początku umowy.

  Kwota miesięcznych rat zależy od wybranego przez Klienta modelu samochodu, poziomu jego wyposażenia oraz parametrów finansowych, jakie Klient ustala przy wyborze oferty Leasingu Konsumenckiego OPEL. Są nimi: czas użytkowania auta, wielkość opłaty wstępnej oraz limit kilometrów, które Klient zamierza pokonywać rocznie.

  Wysokość raty Klient może obliczyć, określając wyżej wymienione parametry w kalkulatorze finansowym.

  Klienci w produkcie finansowym Leasingu Konsumenckiego OPEL mogą wybrać dowolny poziom opłaty wstępnej, pomiędzy 0% a 30%.

  Leasing Konsumencki daje Klientowi możliwość wyboru okresu użytkowania samochodu od 24 do 60 miesięcy.

  Klienci, decydując się na finansowanie auta, dzięki ofercie finansowej Leasingu Konsumenckiego, mogą wybrać jeden z sześciu limitów przebiegu kilometrów, które planują pokonywać średniorocznie: 10 tys., 20 tys., 30 tys., 40 tys., 50 tys. 60 tys.

  • Maksymalny przebieg całkowity w wybranym okresie finansowania nie może być wyższy niż 200 tys.
  • Atrakcyjna niska rata
  • Dostosowana do potrzeb Klienta wpłata początkowa
  • Elastyczny okres umowy: (24-60 miesięcy)
  • Możliwość wyboru jednej z trzech opcji zwrotu: zwrot samochodu lub spłata pozostałej cześć w całości lub w miesięcznych ratach
  • Wszystkie formalności Klient może załatwić u Dealera, w tym rejestracja i ubezpieczenie samochodu

  Wykupienie auta przez Klienta na własność następuje na koniec trwania umowy i może odbyć się jednorazowo. Wartość wykupowanego samochodu jest na poziomie wartości rynkowej ustalonej z góry, w momencie podpisywania umowy Leasingu Konsumenckiego OPEL.